Kontakty

Firemní údaje

Název: ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o.
Adresa: Nejdecká 183 CZ - 358 01 Rotava
IČO: 64356922
DIČ: CZ64356922
TEL: +420 352 668 192
Email: info@rotas-strojirny.cz
Bankovní spojení: Komerční banka a.s.
číslo účtu: č.ú. 19-5991790287/0100
Jednatel společnosti: Ing. Jiří Hrůza
Společnost založena: 11. 7. 1992
souřadnice GPS: 50°17'49.654"N, 12°34'29.878"E

Spisová značka C 6768 vedená u Krajského soudu v Plzni

ÚTVAR ŘEDITELE SPOLEČNOSTI

Jednatel společnosti
Ing. Jiří Hrůza
T: + 420 352 668 296
F: + 420 352 668 405
E: jednatel@rotas-strojirny.cz
Kancelář ředitele, personalistika
Dana Dvořáková
T: + 420 352 668 296
M: + 420 777 794 143
F: + 420 352 668 405
E: dvorakova@rotas-strojirny.cz

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ÚTVAR

Obchodně-technický náměstek
Petr Valdman
T: + 420 352 668 289
M: + 420 777 794 141
F: + 420 352 668 211
E: valdman@rotas-strojirny.cz
Referent obchodu
Milan Klier
T: + 420 357 070 546
M: + 420 774 200 161
F: + 420 352 668 211
E: klier@rotas-strojirny.cz
Referent obchodu
Mgr. Václav Bubla
M: + 420 777 794 139
F: + 420 352 668 211
E: bubla@rotas-strojirny.cz
Vedoucí technického oddělení
Pavlína Kotasová
M: +420 777 794 135
F: + 420 352 668 211
E: kotasova@rotas-strojirny.cz

EKONOMICKÝ ÚTVAR

Ekonomický náměstek
Ing. Jan Šaling
T: + 420 774 200 162
F: + 420 352 668 195
E: saling@rotas-strojirny.cz
Hlavní účetní
Vladislava Hromádková
T: + 420 357 070 536
F: + 420 352 668 195
E: hromadkova@rotas-strojirny.cz
Vedoucí oddělení nákupu
Roman Bílý
T: +420 352 668 297
M: +420 777 794 145
F: + 420 352 668 489
E: bily@rotas-strojirny.cz
Referent nákupu
Vlasta Gálošová
T: +420 352 668 196
M: +420 777 794 146
F: + 420 352 668 489
E: galosova@rotas-strojirny.cz

VÝROBNÍ ÚTVAR

Výrobní náměstek
Milan Chladný
M: + 420 777 359 44
E: chladny@rotas-strojirny.cz
Kooperace
Michal Červenka
M: + 420 777 794 150
F: + 420 352 668 497
E: cervenka@rotas-strojirny.cz
Mistr údržby
Richard Illek
T: + 420 357 070 530
M: + 420 777 292 192
F: + 420 352 668 405
E: illek@rotas-strojirny.cz

TECHNICKÁ KONTROLA

Náměstek pro jakost
Milan Kubasch
T: + 420 357 070 533
M: + 420 773 135 801
F: + 420 352 668 211
E: kubasch@rotas-strojirny.cz
Svařovací specialista
Alexander Hereit
M: + 420 774 200 120
E: hereit@rotas-strojirny.cz